Değerlerimiz Badge

Değerlerimiz

Harland Sanders’ın markamıza atfettiği değerler, pazarlama aracı değildir. Bu değerler canlıdır ve duvarlarımız arasında – yiyeceklerimizde, çalışanlarımızda, hizmet anlayışımızda ve restoranlarımızda yaşamaktadır.

Harland Sanders’ın değerleri hala canlı ve markamız içerisinde yaşıyor; bu değerlerin yiyeceklerimizde, çalışanlarımızda, hizmet anlayışımızda ve restoranlarımızda hayat bulduğunu görebilirsiniz.

Kurum İçi Kurallarımız

Çok basit üç temel kurum içi kuralımız bulunuyor: Kendinin en iyisi ol. Fark yarat. Tadını çıkar.

Hizmet Anlayışımız

KFC’de yiyeceklerimizi tutkuyla yaparız ve gururla sunarız. İşimize en iyi halinizle gelir, bütün misafirlerimize arkadaşça bir tavırla davranırız. Ve bütün misafirlerimizin hizmetlerimizden memnun ayrılmalarını sağlamak bizim görevimizdir.

Yiyeceklerimiz

Yiyeceklerimiz her zaman iştah açıcıdır. Biz, orijinal kızarmış tavuk uzmanlarıyız ve parmak ısırtan lezzetlerimizi gurur ve tutkuyla hazırlarız. Dünyaca ünlü ikonik tariflerimiz üzerinde yapılan değişiklikler, kızarmış tavuk sunumunda yenilikçi yöntemler ya da orijinal köklerimizden ilham alan yeni menülerimiz; yaptığımız her şey, benzersiz KFC markamızı temsil eder. Mutfaklarımızdaki gerçek aşçılar tarafından yerli üretim gerçek tavuklarla, günlük hazırlanan, taptaze yiyeceklerimizi olması gerektiği gibi sunmaktan ötürü gurur duyuyoruz.

Restoranlarımız

Derin köklerimiz, ilham veren bir kurucumuz ve dünyanın her ülkesinde, her bir KFC’de kullandığımız orijinal bir tarifimiz var. Tavuklarımızı daima kurucumuz Harland Sanders’ın geliştirdiği orijinal tarfimizle hazırlar ve pişiririz. Böylelikle restoranlarımız hikayeyimizi anlatmayı sürdürür. Doğal, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, misafirlerimizin kendilerini rahat hissetmesini sağlayacak mekanlar yaratırız. Restoranlarımızda kullandığımız mobilyalardan müziğe kadar, arkadaş, aile ve sevdiklerimizle güzel zaman geçirmenizi sağlayacak samimi ve canlı bir ortam yaratırız. Misafirlerimizin parmak ısırtan lezzetlerimizin tadını keyifli bir ortamda çıkarması için yenilikçi bakış açısıyla modern ve çağdaş tasarımlar yapar, kendimizi yenileriz.

HEMEN SİPARİŞ VER