Zinger Burger

Yumuşacık susamlı ekmek arasında nefis 0 gerçek tavuk eti, taptaze yeşillikler! Karabiberli mayonezli Zinger Burger lezzetini kaçırma!
19,99 TL

1 Parça Acısız Kemiksiz Çıtır

Sen de kemikle işi olmayan bir tavukseversen Kemiksiz Çıtır senin için. Sadece KFC'de bulabileceğin o eşsiz çıtır tavuklar seni bekliyor.
6,99 TL

1 Parça Acılı Kemiksiz Çıtır

Çekinmeden ısırabilirsin! Çıtır çıtır tavuk keyfini yaşarken kemikle uğraşmak istemiyorsan Acılı Kemiksiz Çıtır sana göre. Acısı çok, kemiği yok!
6,99 TL

1 Parça But

KFC'nin 11 çeşit baharatla hazırlanmış efsane gizli tarifi, daima taze olan tavuk butla birleşti ve işte ortaya bu enfes lezzet çıktı. Hemen deneyin!
10,99 TL

1 Parça Acılı Kanat

KFC'nin enfes tarifiyle hazırlanan Acılı Kanat'ı hemen şipariş ver, tavuk keyfini doya doya çıkar. Hem çıtır hem de acılı tavuk kanat arayanlara.
6,99 TL

Twister Dürüm

Günlük hazırlanan kemiksiz çıtır tavuğu, lezzetine renk katan yeşillikler, domates, sıcacık lavaş ekmeği ile leziz dürümü ister acılı mayonezli ister karabiberli dene!
18,99 TL

Double Zinger Burger

0 Gerçek tavuk keyfini ikiye katla! Susamlı ekmek arasında enfes 2 parça tavuk, taze yeşillikler ve peyniriyle işte acılı mayonezli Double Zİnger Burger!
24,99 TL

Aşırı Burger

Hamburger Ekmeği, Acılı Mayonez Sosu, 4 Dilim Turşu, Hashbrown (Patates Paneli), Dilim Peynir, Barbekü Sos, Zinger Fileto, Marul, Karabiberli Sos.
21,99 TL

KFC Tavuk Burger

Yumuşacık ekmeği arasında çıtır tavuk ve daima taze yeşillikleriyle KFC Tavuk Burger ile tam da aradığın klasik KFC lezzeti!
17,99 TL

Bi Burger

KFC'den yumuşak ekmek içine çıtır tavuk, taze domates, yeşillikler, turşu ve soslarıyla asla kaçırmaman gereken bir lezzet.
18,99 TL
HEMEN SİPARİŞ VER
KFC olarak çerez kullanımı ile deneyiminizi artırmayı hedefliyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.