KOVA KULÜBÜ

Kova

K.O.V.A. Kulübü'ne Katıl!

Kova
Kova

Her 4 siparişine
Zinger Burger Menü HEDİYE

Katılım Koşulları

kfcturkiye.com’a herhangi bir kanaldan (websitesi veya mobil uygulama) giriş yapın. İletişim izni verip üye olarak giriş yaparsanız; farklı zamanlarda verdiğiniz 4 siparişinizin teslimatı tamamlandıktan sonra 1 adet Zinger Burger Menü hediye hakkı kazanırsınız.

Hediye menüyü, hediye menüye hak kazandıktan sonra K.O.V.A. Kulübü sayfasına giriş yaparak istediğiniz zaman siparişinize ekleyebilirsiniz.

Aynı siparişte, yalnızca 1 hediye menü siparişe eklenebilir. Örneğin iki hediye menünüz varsa, bir siparişinize ek olarak sadece bir adet hediye menü ekleyebilirsiniz.

Dörtle Kazan ile biriktirme kampanyası ilk siparişinizden itibaren birikmeye başlar.

Sadakat Programından önceki ilk sipariş “1” sipariş olarak sayılmazken; belirtilen günden itibaren verilen siparişlerde ilk sipariş “1”.sipariş olarak sayılır ve ilk siparişe Zinger Burger hediyesi kazanırsınız.

İlk siparişteki hediye Zinger Burger’inizde; her 4 siparişe verilen hediye Zinger Burger Menüde, dilediğiniz burger sosunu (acılı mayonezli veya karabiberli mayonezli), patates veya püre tercihini seçebilirsiniz. Aynı şekilde içecek seçiminizi de yapabilirsiniz.

Bu kampanyalar sadece KFCTurkiye.com ve KFC Türkiye mobil uygulamasında geçerlidir.

HEMEN SİPARİŞ VER
LEZZETLİ ÖTESİ LEZZETLİ KFCARTIK CEBİNDE!
KFC olarak çerez kullanımı ile deneyiminizi artırmayı hedefliyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.